TRANSAM

to wszystko czego potrzebujesz

O FIRMIE

Firma TRANSAM powstała w 2012 roku. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług transportowych oraz spedycyjnych w zakresie obsługi międzynarodowych obrotów towarowych w kraju i za granicą. Naszym Klientom, oferujemy TRANSPORT DEDYKOWANY (na wyłączność),  czyli bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy bez przeładunków i doładunków – bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. 

Obsługujemy Firmy, dla których czas jest priorytetem w biznesie i nigdy nie zawodzimy.Każdy powierzony nam ładunek jest w 100% ubezpieczony. Nasze pojazdy przewożą części do fabryk samochodowych najwiekszych marek.Obsługujemy naszych klientów w języku polskim , angielskim , niemieckim i ukraińskim.

Firma TRANSAM jest nastawiona i otwarta na przyszłość, stawia na komfort pracowników i kontrahentów o czym świadczy duża ilość  pojazdów samochodowych, zatrudnienie wyspecjalizowanej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej.Wspólnie dbają oni o satysfakcję Klientów, rozumieją ich potrzeby i wymagania. Są dyspozycyjni o każdej porze doby, pomysłowi, zdecydowani, zaangażowani i rzetelni.

Firma oferuje nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów a także punktualne podjęcia i dostawy.

Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy.

Organizujemy ekspresowy transport ładunków całopojazdowych oraz częściowych w ramach idei "door to door" w konkurencyjnych cenach.

Nasze priorytety w dziedzinie transportu to pewność dostaw, ich punktualność oraz stały kontakt ze spedytorami podczas całego procesu realizacji zleceń.

Zapewniamy naszym klientom optymalne rozwiązania logistyczne realizując usługi transportowe na terenie większości państw europejskich.